מסיבות בדימסיה

בדימסיה לופט אשדוד תוכלו להנות ממסיבות מטורפות ובלתי נשכחות,

בדימסיה תוכלו לחגוג את כל סוגי המסיבות מסיבות גיוס מסיבות שחרור ימי הולדת וכו..

בדימסיה תוכלו לארגן את המסיבה המושלמת עם מערכת סאונד ותאורה מרשימה ומקצועית המסיבה שלכם תהפוך למסיבה מטורפת כמו במועדונים הכי גדולים, אז אם גם אתם רוצים מסיבה בלתי נשכחת הגעתם למקום הנכון!

אנחנו נלווה אתכם בכל תהליך הארגון ונעזור לכם להפיק את המסיבה המושלמת החל מדיגיי לאוכל ושתייה רעיונות למסיבות נושא וכו.. המתחם מעוצב בצורה מיוחדת ושונה דבר שיהפוך את האירוע שלכם לבהחלט בלתי נשכח!

לסגירת אירועים ופרטים חייגו: 053-3388747

מסיבה בלופט

מסיבה בלופט

האירוע שלכם מתקרב?

בדימסיה עומדים לרשותכם כל האמצעים להפקת אירוע מושלם! לכל סוגי האירועים, ימי הולדת, מסיבות גיוס,מסיבות שחרור, מסיבות הפתעה וכו.. בואו לחגוג את האירוע שלכם במקום בלתי נשכח!

תאורה והגברה

בדימסיה לופט אשדוד תהנו ממערכות תאורה והגברה מהמתקדמות בארץ, תאורה והגברה במסיבה זה דבר מאוד חשוב הם אלה שהופכים את המסיבה למסיבה איכותית ומרשימה, בדימסיה המסיבות יראו כמו במועדונים הכי גדולים בזכות אפקטים מרשימים ומשחקי אור וסאונד

אוכל ושתייה

אנחנו נדאג לכם לתפריטים מגוונים ועשירים לפי טעמכם, ואם תרצו לדאוג לכיבוד ושתייה לבד תהנו מהמטבח המאובזר שלנו שעומד לרשותכם בכל אירוע

מסיבת נושא

תמיד אםשר לשדרג את המסיבה עם נושא מיוחד שיגרום לאווירה יותר מעניינת בדימסיה אנחנו מציעים לכם לחגוג את המסיבה שלכם באווירת פול מון! אנחנו נדאג למאפרת מקצועית ותותחי אולטא סגול שיצבעו את המסיבה שלכם ויהכו אותה להכי צבעונית ומיוחדת!

Call Now Button דילוג לתוכן