מסיבת בת מצווה

דימסיה » בלקוני » מסיבת בת מצווה
מסיבת בת מצווה 2017-12-14T17:33:17+00:00

מסיבת בת מצווה בבלקוני

מתחם בת המצוות בלקוני מכיל את את כל היתרונות בשבילך,
גם את רוצה שמסיבת בת המצווה לך תהייה הכי מקורית? בואי לחגוג את בת המצווה שלך במסיבת בריכה קיצית ומגניבה! בבלקוני את תהני עם כל החברים גם ממסיבת בת מצווה הכוללת הנחייה מקצועית שלנו הפעלות וטקס כניסה מרשים וגם ממסיבת בריכה ייחודית ומקורית! בבלקוני קיימת מערכת הגבה מקצועית ומתקדמת התיתן אווירה של מסיבה, המקום מאובזר לחלוטין ומותאם בידיוק לאירועים כאלה אנחנו ננחה ונפעיל את האירוע כך שאף ילד לא ישתעמם. במהלך כל האירוע אנחנו נדאג שאת תיהי במרכז ותהני מהיום המיוחד שלך!
להזמנות ופרטים נוספים חייגו 088555654
בת מצווה באשדוד

לסגירת אירועים ובירורים חייגו: 0533388747

בת מצווה בבלקוני

איך מארגנים אירוע כזה ומה עושים?

אנחנו מתמחים בהפקת אירועי בת מצווה הסובבים סביב ילדת בת המצווה אנחנו נפעיל וננחה את הילדים ונדאג לכל הפרטים הקטנים ביותר בפגישת ייעוץ אתם תשתפו אותנו ברצונות ובבקשות שלכם וביחד נבנה תוכנית למהלך כל האירוע.

טקס כניסה 

בת המצווה זהו אירוע מרגש מאוד ואנחנו נדאג שאת תמיד תיהי במרכז ביחד עם הדיגיי את תבחרי את השיר האהוב עלייך כך שתיכנסי לאירוע כשכל החברים מתרגשים ומחכים לך בליווי השיר שלך.

קבלת החוגגת ומעבר למסיבת ריקודים

כל החברים יקבלו אותך למסיבת ריקודים מטורפת, במקטם יש מערכת הגברה מקצועית שתיתן חווית סאונד בלתי נשכחת וכך אתם תרגישו במועדון ענקי וכל זה במסיבת בת המצווה הכי מיוחדת שלך.

תפריט אוכל ושתייה

אנחנו נידאג לכיבוד ונשנושים חופשי במהלך כל הערב לבר שתייה מרשים עם ברמנים שימזגו ממש כמו במועדון, ואתם תבחרו ארוחה חלבת או בשרית לילדים המוגשת בצורת בופה במהלך האירוע

מסיבת בת מצווה

מסיבת בריכה מרשימה עם המון אופיצות לשידרוגים ותוספות מתנפחים לבריכה ציורי פול מון הפעלות לילדים וכו..

בת מצווה בבריכה
בת מצווה בבלקוני
מסיבת בריכה לבת מצווה
בת מצווה באשדוד
מסיבת בת מצווה
בת מצווה באשדוד
בת מצווה בבריכה
מסיבת בריכה לבת מצווה
מסיבת בריכה לבת מצווה
בת מצווה באשדוד
בת מצווה באשדוד
בת מצווה באשדוד
דברו איתנו